قلعه وحشت کیش برای تجربه اوج هیجان

قلعه وحشت کیش
۴.۳/۵ - (۲۸ امتیاز)
یکی از تفریحات مهیجی که در تور کیش وجود دارد؛ قلعه وحشت کیش است. این قلعه وحشت پیش از هر خانه وحشتی در ایران ساخته شد. در اصل این قلعه یک مکان چند صد متری بزرگ به شکل کلبه است. اگر می‌خواهید درباره این مکان دیدنی کیش بیشتر بدانید؛ با این نوشته وب‌سایت کیش بوک همراه باشید.

قلعه وحشت کیش  تفریحی پر از هیجان و بسیار جذاب بوده و مناسب افرادی است که عاشق تجربه ترس همراه با هیجان هستند. صف‌های طول و درازی که به انتظار هیجان وحشت ایستاده‌اند؛ نشان‌دهنده این است که قلعه وحشت کیش بسیار مورد توجه واقع شده است. صدای جیغ و فریاد و ترس و فرار همیشه سرتاسر این قلعه را فرا گرفته است. به طوری که از بیرون لحظه‌شماری می‎کنید که زمان ورودتان به قلعه برسد؛ و شاهد اتفاقات درون قلعه وحشت کیش باشید. افرادی که تجربه حضور در این قلعه را داشته‌اند؛ بر این نظر بودند که این قلعه حتی از کلبه‌های وحشتی که در کشورهای خارجی وجود دارند جذاب‌تر است.

فضا در این قلعه به قدری تاریک و ترسناک است که ممکن است بعضی افراد از همان ابتدا منصرف شده و به مسیر پیش رو ادامه ندهند. یکی از هیجان‌انگیزترین اتفاقاتی که در این قلعه می‎افتد دنبال کردن شما با اره برقی، آن هم در فضایی پر پیچ و خم است؛ که راه فرار سخت باشد. اصولآ شخصی که به آن لیدر گفته می‎شود تمامی مراحل به داد شما می‎رسد؛ و بایدها و نبایدهای لازم را گوشزد خواهد کرد. لیدر با چراغ قوه‌ای در دست مسیر و اجرای بازیگرها را روشن می‎کند. در تمامی مراحل ممکن است عکاس قلعه از شما در حال وحشت عکس بگیرد. شما می‎توانید در هنگام خروج با پرداخت مبلغی عکس‌ها را دریافت کنید.

قلعه وحشت کیش
قلعه وحشت کیش

سانس‌های مختلف قلعه وحشت کیش

برنامه‌ای که در قلعه وحشت کیش اجرا می‎شود برای افراد در سنین زیر ۱۴ سال و افرادی که توانایی دریافت هیجان کم‌تری را دارند متفاوت است. سانس‌های مختلفی به همین منظور برای اشخاص شجاع، سانس متوسط و کم اکشن که در واقع همان ۱۴ سال است وجود دارد.

از نظر قیمت این جاذبه به نسبت دیگر جاذبه‌ها هزینه کمتری صرف خواهد کرد. اگر به جزیره کیش سفر می‎کنید؛ به هیچ عنوان این قلعه را از دست ندهید. بعد از این که از قلعه خارج شدید؛ به عکس‌هایی که از شما گرفته شده خواهید خندید. ساعت تفریح در این قلعه از ۱۸ عصر تا ۲ بامداد است. محل اصلی این قلعه در بلوار داریوش در محوطه‌ای پشت هتل ارم قرار گرفته است. می‎توانید محل دقیق آن را از نقشه گوگل مشاهده کنید.

حس ترس و هیجان به مقدار لازم و نه زیاده از حد برای بدن لازم است. ترشح آدرنالین در خون بر اثر وحشت باعث افزایش مقاومت در عضلات، جلوگیری از افسردگی و تقویت حس‌های بویایی و چشایی می‎شود. جالب اینجاست که این موضوع به تقویت حافظه و تمرکز بیشتر نیز کمک می‎کند. قلعه وحشت کیش قابل استفاده بانوان و آقایان به صورت هم‌زمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.