کار پر درآمد در کیش

کار پر درآمد در کیش
۴.۴/۵ - (۵۵ امتیاز)
شاید کیش را به داشتن جاهای دیدنی گوناگون و تفریحات هیجان انگیزی که دارد بشناسیم اما جالب است بدانید که در این جزیره دوست داشتنی، افراد بسیاری جهت کسب و کار و داشتن یک کار پر درآمد در کیش راهی جزیره شده و به سمت کار و امور تجاری آن کشیده می شوند. چه تجربه زندگی در کیش را داشته باشیم چه نداشته باشیم می دانیم که این جزیره با توجه به آسایش ، آرامش و امنیتی که دارد آرزوی زندگی بسیاری از افراد است و زیبایی های کیش هم می تواند در این آرزو سهم زیادی داشته باشد.

کار پر درآمد در کیش، نگاهی به کسب و کار در جزیره مرجانی ایران

بحث گردشگران تور کیش جداست چون این مسافران برای گشت و گذار و تفریح پا به جزیره می گذارند اما باید بدانید که در کیش بیکار بودن هیچ معنایی ندارد و هزینه زندگی در این جزیره مرجانی به نسبت سایر شهرهای ایرانی ممکن است بالاتر هم باشد.

به صورت کلی تر باید بگوییم که جزیره کیش ۴۰ هزار جمعیت دارد که ۹۵ درصد از این جمعیت، مهاجرانی هستند که برای داشتن کار و کسب درآمد پا به جزیره گذاشته اند و تنها ۵ درصد از ساکنان جزیره را بومیان جزیره تشکیل می دهند.

بنابراین اکثر ساکنان امروزی جزیره در زمینه های مختلف تجاری فعال هستند و برای داشتن زندگی ایده آل و یا داشتن کار پر درآمد در کیش به آن مهاجرت کرده اند.

کیش در منطقه آزاد تجاری قرار دارد و به همین دلیل به یکی از پر درآمدترین نقاط ایران تبدیل شده است. مهاجرت به کیش به خصوص برای افرادی که در مناطق گرمسیری بزرگ شده اند راحت و در عین حال وسوسه انگیز است؛ پس اگر قصد سفر به کیش را دارید یا از قبل بلیط هواپیما کیش را تهیه کردید و تصمیم دارید برای کار پا به جزیره آب و آفتاب ایران بگذارید، این مطلب ما را تا انتها مطالعه کنید.
کار پر درآمد کیش

کار پر درآمد در کیش

جزیره کیش در منطقه آزاد تجاری قرار گرفته است و به همین دلیل واردات کالا در جزیره شامل مالیات نبوده و درآمد خوبی هم دارد. مانند فروش پوشاک ، لوازم آرایشی و برخی دیگر از محصولات که با قیمت های بسیار مناسب وارد کیش می شوند و می توانند سود خوبی به همراه داشته باشند.

می توان گفت تجارت از راه فروش کالا یکی از مشاغل پر درآمد در کیش شناخته می شود و به دلیل وجود مراکز تجاری بسیار زیادی که در جزیره وجود دارد، افراد زیادی برای فروش انواع کالا در جزیره به کسب درآمد مشغول هستند و درآمدزایی می کنند.

گردشگری

شاید در کیش بحث تجارت اهمیت بیشتری داشته باشد اما باید بدانید که جزیره کیش در حوزه گردشگری هم جذاب است و گردشگران و مسافران را به راحتی جذب می کند.

در این جزیره مرجانی هر شغلی که به حوزه گردشگری مرتبط باشد کسب و کار عالی و پر درآمد به حساب می آید و می تواند برای افراد مهاجر در جزیره ایجاد درآمد زایی کند.

می توان گفت یکی از بزرگترین پیشرفت های جزیره مرجانی ایران مربوط به صنعت گردشگری در آن می شود و به همین دلیل است که سالانه میلیون ها مسافر ایرانی و گردشگر خارجی از کیش دیدن می کنند؛ از این رو  شغل ها و خدمات مربوط به مسافران قطعا می تواند در کیش درآمد بسیار زیادی به همراه داشته باشد.

مانند هتلداری، مراکز تفریحی، اجاره ماشین در کیش ، کافی شاپ و رستوران، برگزاری تورهای تفریحی، جنگ های شبانه، جشنواره ها و … که در ادامه در رابطه با هر کدام از آنها مفصل صحبت خواهیم کرد.

هتلداری

هتل های کیش از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و هر کدام از آنها با توجه به امکاناتی که دارند خدمات رسانی می کنند. تعداد مسافران و گردشگران کیش هم که سال به سال بیشتر می شود و به همین دلیل تمامی هتل های موجود در جزیره مسافران خاص خودشان را برای اقامت جذب می کنند.

پس می توانیم با این جمله جمع بندی کنیم که یکی از مهم ترین عواملی که در میزان رشد اقتصادی جزیره کیش سهم داشته و بسیار هم موثر بوده است بخش هتلداری آن بوده و قدرت جذب سرمایه از سمت سرمایه گذاران را دارد.

هتلداری از اصلی ترین درآمد در حوزه گردشگری منطقه شناخته شده و یکی از مشاغل پر درآمد در کیش محسوب می شود . پس با دانش کافی در این زمینه ، به یک درآمد آن چنانی برسید و یک زندگی لوکس در جزیره کیش را تجربه کنید.
هتل داریوش کیش

مراکز تفریحی کیش

مراکز تفریحی در جذب گردشگران نقش بسزایی دارند و سفر به کیش را هیجان انگیز می سازند . به همین دلیل مسافران جزیره جدا از لذت بردن از آرامش فوق العاده این جزیره مرجانی ، چند ساعتی را هم به تفریحات متنوع و سرگرم کننده کیش اختصاص می دهند.

شاید از مهیج ترین مراکز تفریحی کیش بتوانیم به تفریحات آبی آن اشاره کنیم ؛ چرا که دور تا دور این جزیره را آب های نیلگون خلیج فارس فرا گرفته است و به همین دلیل بسیاری از مراکز تفریحی در جزیره را تفریحات آبی تشکیل داده اند و حسابی هم طرفدار دارند.

پس ایجاد یک مرکز تفریحی برای کسب درآمد یک گزینه عالی به شمار می رود و می تواند درآمد بسیار بالایی هم داشته باشد.
مراکز تفریحی کیش

رستوران و کافی شاپ

از مشاغل پر در آمد در کیش می توان به بخش رستوران یا کافی شاپ اشاره کرد. شاید رقابت در این عرصه تنگاتنگ باشد اما کیفیت و داشتن خلاقیت می تواند به داشتن یک درآمد ایده آل و بالا کمک زیادی کند.

کافی شاپ ها و رستوران های کیش از منابع کسب درآمدهای کلان در جزیره به حساب می آیند و به همین دلیل می توانند برای افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند و به دنبال کسب درآمد بالا هستند مناسب باشند.
رستوران های کیش
شاید رستوران های زیبا و هیجان انگیز زیادی در کیش فعالیت کنند اما با این وجود هم می توانید در این زمینه ها سرمایه گذاری کنید و یک رستوران جدید به ثبت برسانید.

در این کار تنها به خلاقیت و سپس کیفیت نیاز خواهید داشت؛ آن زمان رسیدن به یک درآمد بالا و لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

تورهای تفریحی و گردشگری کیش

با وجود گردشگران کیش که سالانه رو به افزایش هستند، پکیج های مسافرتی و تورهای خدماتی بسیاری هم ارائه می شوند که این موضوع باعث شده است تا برگزاری و همانگی تورها به یکی از مشاغل پر در آمد در کیش تبدیل شود.

برگزار کننده ها مسافران و گردشگران جزیره را به حوزه های گردشگری و دیگر خدمات رساننده ها وصل کرده و در این راستا کسب درآمد می کنند. سودآوری بالا در بخش های مختلف و تسهیل سفر و کاهش هزینه های گردشگران باعث شده است تا این شغل هم به یکی از مشاغل پر درآمد در کیش تبدیل شود و علاقه مندان بسیاری را برای کسب و کار به سمت خود بکشاند.
مشاغل پر درآمد کیش

مشاغل پر در آمد کیش

شما با هر تخصصی که دارید می توانید در کیش درآمدزایی کنید و در کارتان هم موفق شوید. اما باید بدانید که در این جزیره ، بیشترین درآمد را در رابطه با گردشگری و یا تجارت خواهید داشت و اگر شغلی غیر از این موارد داشته باشید باید قید مشتریان چند میلیونی را بزنید.
اگر فرد تحصیلکرده و یا متخصصی هستید می توانید در بخش های مختلف جزیره کسب و کارتان را راه بیاندازید و ممکن است نیازی هم به سرمایه های کلان نداشته باشید.

اما همانگونه که اشاره کردیم سعی کنید برای داشتن یک درآمد بالا و ارزشمند توانایی تان را در حوزه گردشگری به کار ببرید تا بتوانید سود بیشتری هم کسب کنید. راه اندازی یک کار در رابطه با گردشگری یعنی داشتن مخاطبان زیاد از سرتاسر ایران و دیگر نقاط جهان که پا به کیش می گذارند.

پس برای رسیدن به هدف توانایی هایتان را مانند تسلط به چند زبان ، تحصیل در زمینه هایی چون مدیریت هتلداری ، حسابداری و … بالا ببرید و به یک زندگی مرفه در کیش دسترسی پیدا کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات