موتور ATV 90

قیمت:

0 تومان

1%

0 تومان

نوع تفریح : تفریحات کویر

روزهای سرویس دهی : 0

ساعات سرویس دهی : سانس عصر

تلفن هماهنگی : 00000000000

آدرس : کیش

امکانات

توضیحات:

بدون شک موتور یکی از جذاب‌ترین و هجان‌ انگیزترین وسیله‌های نقلیه‌ای است که هرشخصی دوست دارد برای یک بار هم که شده،سواری آن را امتحان کند. لذت سواری زمانی که فقط برای تفریح باشد، چند برابر می‌شود. در این میان موتورهای چهارچرخ طرفداران بسیاری دارند. سواری موتورهای چهارچرخ یک پیشنهاد عالی برای داشتن لحظاتی خوش و هیجان انگیز است.

 

توضیحات تکمیلی

انواع موتور

ATV 90 موتورها نیز برای خود عالمی دارند. وارد دنیای موتور که شوید تنوع آنها شما را حیرت زده خواهد کرد. موتورهای چهارچرخ برای سواری یک نفر طراحی شده‌اند، اما مدل‌های 2 نفره نیز وجود دارند که راننده به همراه یک سرنشین می‌توانند از سواری آن لذت ببرند. تنوع در مدل‌های چهارچرخ بسیار زیاد است برخی از آنها حتی دنده‌عقب هم دارند.

چیزی که آنها را جذاب تر می‌کند این است که برای تمام رده‌های سنی قابل استفاده هستند. این موتورها به دلیل اتوماتیک بودن محدودیتی ندارند و خانم‌ها و کودکان به راحتی می‌توانند خودشان رانندگی کنندو از گردش در پیست لذت ببرند. در ادامه چند مدل از انواع موتورهای چهارچرخ و موتورهایی که در پیست‌های سواری وجود دارند را معرفی می‌نماییم.

  • موتور ATV 90CC : این نوع از موتورها تمام اتوماتیک هستند و برای افراد مبتدی و بانوان بسیار مناسب هستند. رانندگی با آنها بسیار آسان است و افراد بالای ده سال می‌توانند از آن استفاده کنند.
  • موتور ATV250CC : این مدل جز دسته موتورهای پرقدرت است و برای افراد حرفه ای مناسب است. با توجه به دنده‌ای بودن و قابلیت‌های جذاب دیگری که دارد سواری با آن بسیار لذت بخش است.
  • تریل 80 cc : این موتورها نیمه اتومات و دارای دوچرخ هستند. افراد بالای ده سال به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند.
  • تریل 50 cc :کاملا اتومات هستند و برای ایمنی بیشتر در قسمت عقب دوچرخ کمک دارند.

معرفی موتور

ATV ATV مخفف کلمه (AUTOMATID TRANSFER VEHICLE) به معنای موتور اتوماتیک چهارچرخ است. به طورکلی به هر وسیله‌ای که دارای چهار چرخ است و راننده طوری روی زین می‌نشیند که پاهای اون در دو طرف زین قرار می‌گیرد، موتور چهار چرخ گفته می‌شود.

موتورهای چهارچرخ وسیله‌ای برای استفاده در خارج از جاده ها هستند. در واقع یکی از سبک های مختلف وسایل نقلیه Off-road یا وسایل نقلیه خارج از جاده هستند، و در بین بیراهه‌نوردان طبیعت طرفداران بسیاری دارند. در بسیاری از کشورها استفاده از آنها در جاده‌های معمولی ممنوع است. مطمئن باشید لذت اولین تجربه سواری با موتور چهارچرخ مانند اولین تجربه سواری دوچرخه فراموش نشدنی است.

شرایط استفاده

  • سانس عصر
  • ظرفیت هر موتور 1 نفر
  • نیاز به گواهینامه موتور

تفریحات مرتبط


نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این تفریح به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش هزینه به لذت :

تفریح و خوشگذرانی :

تنوع و کیفیت امکانات :

وضعیت بهداشتی :