پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان در کیش

یکی از دوستانم از کیش چندان خوشش نمی‌آمد. وقتی از او می‌پرسیدم چرا؟ می‌گفت کیش جای مردها نیست. می‌گفتم چرا می‌گفت: کیش یعنی پاساژ گردی و خرید و این برای هر کسی ساخته شده باشد، تفریح مورد علاقه آقایان نیست. چند روز پیش همین دوستم به من زنگ زد و گفت این پلاژ آقایان کیش کجاست و من هم گفتم نزدیک هتل داریوش. چه طور مگه؟

گفت: کی میری کیش.

گفتم: هفته دیگه چطور مگه؟ گفت من هم میام.

من که از تعجب شاخ در آورده بودم گفتم: برات دوتا تور کیش رزور می کنم. گفت نه یکی بگیر؟ گفتم چرا مگه خانومت نمی‌یاد؟ گفت نه من تنها میام گفتم چرا گفت برات می‌گم تو بلیط بگیر حتما‌ ها؟ گفتم باشه.

بلیط و هتل را رزرو کردم و صبح اول وقتی که پرواز داشتیم رفیق ما آمد، آن هم با دو ساک ورزشی بزرگ و یک چمدان. احوال پرسی کردیم و وقتی نشستیم توی ماشین پرسیدم چی شد تو یک دفعه هوس کیش کردی؟ گفت به خاطر والیبال گفتم والیبال؟ گفت اره والیبال ساحلی و تازه من دوزاریم افتاد که چه خبره. این دوست من عاشق والیبال است. چند روز پیش هم که زنگ زده بود آدرس پلاژ آقایان کیش را از من می‌گرفت. بله بهشت والیبال ساحلی کل ایران؛ پلاژ آقایان کیش است.

این که دوست من در اینستاگرام گروهی 15 نفر از عشاق والیبال ساحلی را یافته بود و در کیش تمام وقت خود را در پلاژ آقایان کیش گذراند موضوعی جداگانه است؛ من در این متن می‌خواهم این پلاژ ساحلی بی نظیر را برای شما معرفی کنم تا بدانید چه بود که دوست من را عاشق کیش کرد.

پلاژ آقایان منطقه‌ای است به وسعت 10000 متر مربع برای تفریحات ساحلی. همیشه برای آب تنی در کیش امکاناتی مانند دوش و رختکن لازم است و البته ساحلی که بتوان با پای برهنه روی آن قدم زد. پلاژ آقایان بهشت این تفریحات است.

از ساحل پلاژ آقایان شروع می‌کنیم، که ساحلی است تماما شنی بدون ذره‌ای سنگ و یا زباله و سنگ ریز که باعث خراش پا‌های شما شود. باور کنید زیباترین شن بازی بچه‌ها در این ساحل امکانپذیر است و در فصل‌هایی که دمای هوای کیش مناسب است ساعت‌ها بچه‌ها در این مکان مشغول شن بازی می‌شوند.

دریا در این منطقه بسیار آرام است. البته موج‌های کوچک تفاوت آن را با استخر مشخص می‌کند اما به ندرت پیش می‌آید موج‌های خطرناک در این قسمت از دریا لذت آبتنی را مخدوش کنند. این قسمت از دریا از شفاف‌ترین بخش‌هایی آب‌های کیش است و اگر خوش شانس باشید می‌توانید تجربه شنا کردن با ماهی‌ها را در کرانه پلاژ آقایان را داشته باشید.

پلاژ آقایان در کیش

پلاژ آقایان کیش بهشت والیبال ساحلی ایران

اما دریا و ساحل بخش کوچکی از تفریحات پلاژ ساحلی آقایان است سکو‌های ماساژ متعدد، صندلی‌های آفتاب گرفتن بسیار راحت به همراه امکانات استفاده از جت اسکی و پاراسل هم موجود است که آفتاب گرفتن و آب تنی را به اوج لذت می‌رساند.

اما اصلی‌ترین چیزی که رفیق مرا شتابان به سوی کیش و پلاژ ساحلی آقایان کشاند والیبال ساحلی بود. 4 زمین بسیار مجهز والیبال ساحلی با تمام امکانات چنان است که پلاژ آقایان کیش را میزبان مسابقات جهانی والیبال ساحلی کرده است.

والیبال ساحلی در پلاژ آقایان در بالاترین سطح خود بازی می‌شود و پیشنهاد می‌کنم از آموزش‌هایی والیبال که توسط مربیان این رشته ارائه می‌شود حتما استفاده کنید.

اگر فکر می‌کنید ورزش‌های پلاژ ساحلی آقایان به پاراسل و جت اسکی و والیبال ساحلی محدود می‌شود، سخت در اشتباه هستید. در پلاژ ساحلی آقایان زمین‌های فوتبال ساحلی و هندبال هم هست و بهتر است بدانید تیم‌هایی فوتبال ساحلی کیش از مدعیان جهانی این رشته‌اند. فکر کنید در باشگاهی مانند منچستر یونایتد پا به توپ شوید چه حال و هوایی دارد.

امکانات پلاژ آقایان به صورت خلاصه عبارت اند از:

 • 900 لاکر نگهداری لباس شخصی
 • صندوق امانات برای سپردن اشیاء قیمتی
 • صندلی‌ها آفتاب گرفتن
 • سکوهای ماساژ
 • نجات غریق به صورت دائمی
 • پاراسل
 • جت اسکی
 • قایق‌های کانو و تورینگ
 • زمین والیبال ساحلی
 • زمین هندبال
 • زمین فوتبال ساحلی
 • بوفه

ورودی و ساعات کار پلاژ ساحلی کیش

این مجموعه بسیار زیبا هر روز از ساعت 9 الی 17 دایر است و ورودی آن 20000 تومان است.

اگر این مطلب رو دوست داشتید به دوستانتان معرفی کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

نظرات و نقد بررسی

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
کیش بوک

وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

آدرس دفتر

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 2630

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید