شتر سواری در کیش

شتر سواری در کیش
۵/۵ - (۱ امتیاز)
تنوع جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی کیش به قدری زیاد است؛ که شاید اگر سفرتان در مدت کوتاهی برنامه‌ریزی شده باشد، نتوانید همه آنها را تجربه کنید. شتر سواری در کیش نیز یکی دیگر از تفریحات جذاب در این جزیره است؛ که مسافران و گردشگران تورهای مسافرتی کیش را به خود جذب کرده است. اگر می‌خواهید درباره این تفریح ورزشی کیش بیشتر بدانید؛ با ادامه این نوشته وب‌سایت کیش بوک، همراه ما باشید.

تفریح شتر سواری در کیش

معمولآ شتر سواری در صحرای سافاری، خارج از شهر انجام می‎شود؛ و جزو لذت بخش ترین تفریحات کیش محسوب می‌گردد. محیط شتر سواری بیابانی و متناسب با شرایط است. فضای طبیعی لذت شتر سواری را چند برابر کرده و به فضای فوق‌العاده‌ای برای عکاسی و ثبت تصاویر زیبا تبدیل شده است. در گذشته سفر با شتر و اسب انجام می‎شده و به نوعی نمادی از زمان های دور است. برای این که بتوانید در کیش به شتر سواری بپردازید؛ در وهله اول باید بلیط ورودی مجموعه سافاری را تهیه کنید؛ تا امکان ورود به این منطقه فراهم باشد.

نکته قابل توجه در ارتباط با شتر سواری در کیش این است که ممکن است افراد ترس افتادن از شتر داشته باشند. اما باید گفت شتر حیوان بسیار آرام و مطمئنی برای سواری است؛ و به هیچ عنوان رفتاری که از آن انتظار نمی‎رود را انجام نمی‎دهد.
بنابراین هیچ‌گونه خطری در زمان شتر سواری شما را تهدید نخواهد کرد. البته اگر علاقه‌مند به تجربه شتر سواری هستید می‎توانید در کنار ساحل نیز یک شتر کرایه کنید. اما مسلمآ لذت این تفریح در سافاری بسیار بیشتر است. چرا که بیابان‌های اطراف حس یک شتر سواری واقعی را القاء می‎کند.

 شتر سواری در صحرای سافاری کیش

برای شتر سواری در کیش به کجا برویم؟

در صحرای سافاری کیش باید کمی حوصله به خرج دهید؛ و از تور شتر سواری بهره ببرید. تفریحات دیگری نیز در مجموعه صحرای سافاری وجود دارد؛ که از آن جمله می‎توان به کارتینگ، برگزاری جنگ‌های شبانه، موتور سواری، پینت‌بال، تور صحراگردی و بسیاری موارد مهیج دیگر اشاره کرد. بهتر است در سفر به کیش برای یک بار هم که شده این تفریحات با حس و حال بی‌نظیر آن را امتحان کنید.

در ضمن مجموعه سافاری امکانات و خدمات کاملی را نیز ارائه می‎کند. از جمله این خدمات می‎توان کافی شاپ، رستوران‌های سرپوشیده و سرباز پارس سافاری، مهد برای نگهداری کودکان و غرفه‌های نمایشگاهی را نام برد.

مکان دقیق این مجموعه واقع در بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز ۳ شهرک صنعتی است. تور شتر سواری در کیش در منطقه سافاری در دو سانس صبح و عصر برگزار می‎شود؛ و هر شخص بر حسب برنامه‌ریزی زمانی که دارد؛ بلیط مورد نظر خود را تهیه می‎کند. البته منظره و هوای صبح و عصر نیز یکی از مواردی است که هر فردی آن را به نسبت سلیقه شخصی در نظر می‎گیرد. اصولآ بلیط‌ها باید زودتر از موعود تهیه شوند، زیرا امکان پر شدن ظرفیت وجود دارد.

به علاوه هزینه‌ای که برای ورود به صحرای سافاری می‎پردازید؛ جدای از مبلغ پرداختی برای شتر سواری حساب می‎شود. بنابراین هزینه شتر سواری را نیز به صورت جداگانه در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.