لذت رانندگی در جاده جهان کیش را تجربه کنید

رانندگی در جاده جهان کیش
۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
اگر علاقمند به رانندگی باشید، رانندگی در مسیری که زیبایی‌های طبیعی در حوالی آن پیداست، طعم دیگری دارد. زمانی که در حال رانندگی هستید باید حواستان به مسیر روبرو، پشت سر و کناره‌ها باشد. همچنین توجه به دست‌اندازها، سرعت‌گیرها خود حواس جمع‌تری می‌خواهد. به همین خاطر رانندگی در جاده‌ای که به شما اجازه بدهد از مناظر طبیعی لذت ببرید تبدیل به یک رویا شده است. برای محقق کردن این آرزو لازم نیست پایتان را از کشور بیرون بگذارید. مسافرت با تور کیش این رویای شما را برآورده می‌کند.

رانندگی در جاده جهان را در برنامه سفری خود قرار بدهید و تجربه‌ای خاص از رانندگی را تجربه کنید. این جاده زیبا مانند یک رینگ دور جزیره کیش ساخته شده و یک فرصت متفاوت برای لذت بردن از سفرتان است. در صورتی که امکان رانندگی در جاده جهان را نداشتید، می‌توانید از دوچرخه سواری در این مسیر لذت ببرید. اما اگر اصرار به رانندگی داشتید و دسترسی به خودروی شخصی‌تان را نداشتید، می‌توانید با توجه به نیاز خود، از امکان اجاره ماشین در کیش استفاده کنید.

با رانندگی در جاده جهان کیش، هم‌قدم ساحل شوید

جاده جهان، دور تا دور جزیره کیش کشیده شده است. این جاده همیشه خلوت، با مرکز این جزیره کمی فاصله دارد به همین خاطر اگر هوس سرعت کردید می‌توانید لحظاتی را در این جاده رانندگی کنید. البته با وجود حساسیت رانندگی در جزیره کیش، در این جاده هم محدودیت‌هایی خواهید داشت. از زمانی که خودرو خود را در این جاده روشن می‌کنید و پایتان را روی گاز قرار می‌دهید، محو طبیعت بکر سواحل جزیره می‌شوید. رنگ آبی ارغوانی دریا چشم شما را خیره می‌کند.

رانندگی در جاده جهان کیش

برخورد موج‌ها و نوازش آن روی ماسه‌ها را به راحتی شاهد هستید. وقت خوبی است شیشه‌های خودرو را پایین بکشید تا عطر دریا را در ریه‌های خود حس کنید. هوای ناب جزیره را در لابه‌لای موی خود درگیر و نفسی عمیق بکشید تا انرژی مثبتی از فضا بگیرید. همچنین در این مسیر، پرواز پرندگان مهاجر و مرغان دریایی شما را شگفت‌زده می‌کند.
بخشی از پوشش گیاهی موجود در جزیره کیش از این جاده نمایان است. تمام طبیعت یک جزیره را در این جاده به یک‌جا خواهید دید؛ درختان، دریای عمیق، عنصر باد، انرژی نور خورشید، حتی برخی از حیوانات جلوی چشم شما هستند تا با زیبایی‌شان سفر بی نظیری در ذهنتان ثبت کنند.
حس لذت بخشی است که دور تا دور محیط جزیره کیش را توسط یک جاده طی کنید. در این جاده نه با سرعت‌گیر سروکار دارید و نه با چراغ قرمز. با خیال راحت کل جزیره را دور بزنید و یک روز هیجان‌انگیز برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

نقشه جاده جهان کیش
نقشه جاده جهان کیش

رانندگی در جاده جهان

فکرش را می‌کردید که چنین جاده‌ای در ایرانمان داشته باشیم؟ دور از انتظار نیست که وجود چنین جاده‌ای یکی از دلایل توریستی شدن جزیره کیش باشد. رانندگی در هر ساعتی از طول شبانه روز در امتداد جاده جهان می‌تواند جذاب و دیدنی باشد. طلوع و غروب آفتاب هر کدام زیبایی خاص آن زمان را به شما نمایان می‌کند. دریای جنوب و قسمتی که در اطراف جزیره کیش می‌بینید به دلیل شفافیت و زلالی آب در برخی نقاط امکان دیدن مرجان‌های دریایی را خواهید داشت. تمامی این زیبایی‌های طبیعی جزیره را با دور زدن چه رانندگی و چه دوچرخه سواری باشد، خواهید دید.

البته در نزدیکی جاده جهان هتل‌هایی زیادی ساخته شده‌اند که اگر تمایل دارید از مرکز جزیره کمی فاصله داشته باشید و قصد شما از سفر تنها به دست آوردن آرامش باشد می‌توانید در این هتل‌ها اقامت داشته باشید که به وقت خنک شدن هوای جزیره در چند قدمی جاده جهان باشید. یکی از معروف‌ترین و زیباترین هتل‌های کیش ، هتل ترنج کیش در حوالی جاده جهان ساخته شده است.

این هتل که بر روی ساحل جزیره با طرحی خاص از ترنج ساخته شده است این امکان را به مهمانان عزیز خود می‌دهد که حس لذت رانندگی در جاده جهان را با کم‌ترین فاصله از محل اقامت خود تجربه کنند. با رانندگی در این جاده به پارک ساحلی سیمرغ می‌رسید. این پارک ساحلی با داشتن گونه‌های متنوع پرندگان به شدت تماشایی است.

یکی دیگر از تفریحات کیش که در حوالی جاده جهان قرار گرفته، دلفیناریوم کیش است. این فقط یک رانندگی ساده نیست. در بین مسیر چندین گزینه تفریحی روبه روی شماست که از این گزینه‌ها می‌توانید نهایت استفاده را بکنید و یک روز کامل را به جاده جهان و تفریحات حوالی آن اختصاص دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.