شهربازی هایلند کیش جایی برای خوشحالی تمام بچه‌ها

شهربازی کیش

4.3/5 - (38 امتیاز)

آنچه در این مقاله می خوانید

شما در این مطلب با شهربازی کیش یا همان شهربازی هایلند آشنا می شوید؛ مسیرهای دسترسی به این شهربازی را درمی‌یابید و با امکانات آن آشنا می‌شوید. بنابراین برای آشنایی با جاهای دیدنی جزیره کیش تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

شهربازی هایلند کیش کجاست؟

این شهربازی در بلوار مروارید و ظلع جنوب پارک شهر قرار دارد، باید بگویم شهربازی کیش در پارک شهر کیش است. اما سوال دوم این است که پارک شهر کجاست. پارک شهر و شهربازی کیش در ناحیه شرقی شهر و اندکی دور از ساحل بنا شده است. اگر از ناحیه فرودگاه بخواهید به شهربازی دسترسی داشته باشید نیز باید سمت شرق جزیره بروید. دسترسی خوب به این صورت است که از بزرگراه خلیج فارس به سمت میدان قشم بروید و از آنجا وارد خیابان خرمشهر شوید و سپس وارد بلوار مروارید شوید. راستی این همان بلواری است که مجتمع تجاری مروارید در آن قرار دارد.

 شهربازی هایلند کیش
شهربازی هایلند کیش

امکانات شهربازی کیش

شهربازی هایلند یک شهربازی سرپوشیده است از این رو در هر ساعتی از روز و یا شب می‌توانید به آن مراجعه کنید. یک شهربازی برای آن که کودکان و بزرگسالان ساعت‌ها در آن مشغول شوند چند امکان ویژه دارد. اگر به این مکان تفریحی بروید و از آنها استفاده نکنید تفریح بزرگی را از دست داده‌اید. سینمای هفت بعدی شهربازی هایلند کیش یکی از مجهزترین سینماها از این دست است. چند دقیقه‌ای که در این سینما با هیجان به دیدن فیلم‌های پر تحرک می‌گذرد، تجربه فوق‌العاده‌ای برای شما و خانواده شماست.

همین طور در شهربازی کیش یک شبیه ساز پرواز وجود دارد که اگر علاقه‌مند به خلبانی و پرواز هستید، بهترین تجربه را برای شما فراهم می‌آورد. این شبیه ساز می‌تواند تا ۲۷۰ درجه گردش در آسمان را برای شما شبیه سازی کند و از این رو یکی از مجهزترین و پرتوان‌ترین انواع شبیه ساز پرواز، در ایران به حساب می‌آید. بازی‌های کامپیوتری ماز لیزر و ده‌ها بازی دیگر، شهربازی کیش را به محیطی بدل می‌کند که در آن می‌توانید مدت‌ها خود و خانواده عزیزتان را سرگرم کنید.

شهربازی کیش و خرید دلچسب برای شما

کیش مرکز بزرگ خرید درمانی ایران است. خانم و بعضا آقایانی که به کیش می‌روند در وهله اول برای خرید کیش را انتخاب می‌کنند و در وهله دوم به انواع تفریحات مدرن می‌پردازند، که البته در کیش اصلا کم نیستند. اما بچه‌ها هم از کیش سهم ویژه‌ای دارند. این واقعیتی است که خرید برای بچه‌های شما کاملا امری حوصله سربر است و در مرکز تجاری اول نه، ولی در دومی و حداکثر در مرکز تجاری سوم، که شما برای خرید به آن مراجعه می‌کنید، قدر مسلم کودک دلبند شما بهانه گیری را آغاز می‌کند.
خوب حال وقت آن است که شوهر عزیزتان را که تقریبا به اندازه کودک دلبندتان حوصله‌اش سررفته، ولی به زبان نمی‌آورد، روانه شهربازی کنید. آنها بروند به کار خود برسند و شما هم با خیال راحت به خرید خود در مجتمع‌های تجاری بلوار مروارید بپردازید. قبل از این حرکت غرور آفرین، ابتدا کارت بانکی را از همسر محترمتان بگیرید.

تفریحی هیجان انگیز در شهربازی هایلند کیش
تفریحی هیجان انگیز در شهربازی هایلند کیش

من هر بار که به کیش می‌روم حتما با فرزندم سری به این شهربازی جذاب می‌زنم و ساعتی را که همسرم در مراکز خرید می‌گذراند ما هم به بازی و تفریح در هایلند کیش می‌گذرانیم.

برخی از تفریحات مورد علاقه ما در شهربازی کیش عبارت اند از:

  • شبیه ساز پرواز ۷۲۰ درجه
  • لیزر ماز
  • تردمیل واقعیت مجازی
  • سینما هفت بعدی
  • شبیه ساز ماشین سواری

البته یک شرط خاص هم با همسرم دارم که اگر در خرید زیاده روی کند، باید بیاید برویم کلبه وحشت شهربازی کیش؛ ایشان هم همیشه یک کلبه وحشت اساسی مهمان ما می‌شوند. من خودم این قدر در کلبه وحشت یک بار جیغ زدم صدایم گرفت.

تفریحات گروهی

اما تا اینجا بهترین خاطره های ما را از کیش نشنیده‌اید. بهترین خاطرات ما از کیش مربوط به زمانی بود که با چند نفر از دوستانمان خانوادگی رفته بودیم کیش. شاید با حال‌ترین زمانی بود که توانستیم دو بازی گروهی فوتبال حبابی و رینگ بال را در کنار هم انجام دهیم. در فوتبال حبابی که آنقدر خوش گذشت و خندیدیم که همه تا چند ساعت شکم‌هایمان درد می‌کرد. باور کنید در کنار خرید‌های به صرفه و خوب این جزیره، جزیره‌ای است که در آن می‌توانید لبخند را به معنی واقعی تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *