حراج!

اتاق فرار کیش

اتاق فرار کیش یا اسکیپ روم مجموعه ای بی نظیر برای کسانی است که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند. اتاقی پیچیده با معماهایی خاص که حل معما تنها رمز خروج از اتاق می باشد.

قیمت :

1970000 تومان

ارسال برای دوستان
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

بررسی اتاق فرار کیش

اتاق فرار کیش تجربه ای متفاوت برای ماجراحویان 

اتاق فرار کیش یا اسکیپ روم مجموعه ای بی نظیر برای کسانی است که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند. اتاقی پیچیده با معماهایی خاص که حل معما تنها رمز خروج از اتاق می باشد. برای ورود به اتاق فرار باید بلیط ورودی آن را تهیه کنید. این تفریح هیجان انگیز مختص بزرگسالان است. در این اتاق باید به حل معمای به ظاهر ساده اما بشدت پیچیده بپردازید. فقط با حل معماست که می توانید از اتاق فرار کیش خارج شوید. بنابراین هیجانی غیرقابل وصف را به همراه دوستان خود تجربه خواهید کرد.

 

قوانین اتاق فرار کیش 

• مدت زمان بازی ۱ ساعت است که در سانس های مختلفی برگزاری می شود.

• مشتاقان باید حداقل ۱۵ دقیقه قبل از ورود به اتاق برای توضیحات در محل حاضر شوند.

• گروه ها می توانند بین 3 تا 6 نفر باشند.  

• همراه داشتن بلیط برای ورود به اتاق فرار کیش الزامی است. 

• هر بلیط مختص یک نفر می باشد.

 اتاق فرار کیش چیست؟

اتاق معما یا اتاق فرار یکی از تفریحاتی است که می توانید با دوستان خود آن را تجربه کنید.  با خرید بلیط اتاق، دو تا پنج نفر به طور همزمان مجاز هستند تا به اتاق فرار داخل شوند.  اتاق فرار کیش با نام گنجینه سرزمین گمشده، کاپیتان سالازار، و کشتی آرمادا  یک اتاق معماست که در طی 2 ساعت باید تعداد زیادی از معما را حل کنید تا امکان خروج از اتاق را داشته باشید. اتاق فرار در سانس های ۱ ساعته از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر پذیرای ماجراجویان است.

معمای اتاق فرار بر اساس داستان دزدان دریایی قرن هفدهم طراحی شده است که با یافتن نقشه گنج کاپیتان سالازار موفق به دریافت کلید اتاق می شوید. پس لازم است تا جایی که می توانید از زمان استفاد کرده و به حل معما بپردازید! برای استفاده از این اتاق مهیج و خاطره انگیز می توانید با خرید بلیط کیش به این جزیره زیبا سفر کنید و از تفریحات متنوع آن لذت ببرید. انواع تفریحات ورزشی، تفریحات آبی، بازدید از مناطق گردشگری کیش و تور گشت دور جزیره تنها بخشی از تفریحات کیش است اما اگر به این جزیره سفر می کنید، حتما تفریح متفاوت تاق فرار را تجربه کنید. 

در این اتاق حس هیجان و کنجکاوی شما تحریک شده و با استفاده از هوش و ذکاوت خود موفق به حل معماهای پیچیده می شوید. 

نظرات و نقد بررسی

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
کیش بوک

وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

آدرس دفتر

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 12575

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید