بهترین جنگ های شبانه کیش

جنگ های شبانه کیش
۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
تمامی جاذبه‌های دیدنی کیش و تفریحات متنوع و مهیج جزیره کیش به کنار، جنگ های شبانه کیش با شور و هیجان و لذت فراوانی که به مسافران منتقل می‎کند؛ حال و هوای خاصی به شب های کیش می‎دهد. به‌طوری که می‎تواند عامل مهمی برای در خاطر ماندن همیشگی این سفر برای مسافران باشد. اگر می‌خواهید درباره این رویدادهای جزیره کیش بدانید؛ با ادامه این نوشته وب‌سایت کیش بوک همراه ما باشید.زمان برگزاری جنگ های شبانه کیش ساعت‌هایی از نیمه شب تا ۳ بامداد است؛ که انرژی از دست رفته بر اثر روزهای کاری سخت در طول سال را به شما باز می‎گرداند. در این شب‌ها شومن‌های مجرب و کمدین‌هایی با اجرای فوق‌العاده، شبی بی‌نظیر را برای شما خواهند ساخت.جنگ های شبانه کیشدر اصل جنگ شبانه مجموعه نمایش‌های شاد و قشنگ با اجرای زنده موسیقی هستند؛ که در خلال آنها مسابقه‌هایی نیز برای خانواده‌ها ترتیب داده شده است. جنگ های شبانه کیش در طول ۳ ساعت در نیمه‌های شب بدون محدودیت سنی برای ورود به این مکان برگزار می‎شوند. این جنگ های شبانه مواردی را در خود جای داده که به جذاب‌تر بودن آن کمک کرده است. در اصل ترکیب اجرای استندآپ کمدی، موسیقی، برگزاری مسابقه، تقلید صدا و نمایش ایروبیک و چند مورد دیگر، برنامه‌های جنگ‌های شبانه کیش را می‎دهند.

معمولآ استندآپ کمدی‌ها توسط هنرمندان شناخته شده انجام شده و ممکن است در طول اجرای جنگ شبانه از شخصیت‌های مشهور برای جذاب‌تر شدن آن کمک گرفت. جنگ های شبانه کیش در مکان های مختلف با برنامه‌های متفاوت انجام می‎شوند؛ و در بیشتر مواقع مکان اجرا در هتل‌ها و نزدیک به مسافران همان هتل است. اما معروف‌ترین و پرطرفدارترین جنگ های شبانه کیش در هتل شایان ، هتل ارم ، پارسیان و مارینا پارک است؛ و جنگ هایی که در این مکان‌ها برگزار می‎شود؛ بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است.

در ادامه در ارتباط با دو نمونه از جنگ های شبانه کیش که معروف‌تر هستند؛ بحث و بررسی‌های لازم انجام می‎گیرد تا شما را با رویه این جنگ ها بیشتر آشنا کنیم.

جنگ های شبانه در کیش

معرفی محبوب‌ترین جنگ های شبانه کیش

گروه پازل شو در حال حاضر یکی از بهترین و پرطرفدارترین اجراهای جنگ های شبانه کیش را دارا هستند. مکان برگزاری این اجرا در اکثر مواقع در هتل ارم بوده و در برخی مواقع در پارک دلفین‌های کیش نیز از گروه پازل برای اجرای جنگ های شبانه استفاده می‎شود. جنگ های شبانه گروه پازل شو هر شب برگزار شده و می‎توان نسبت به برنامه‌ریزی کلی سفر بهترین زمان را به تماشای آن اختصاص داد. محبوبیت اجرای گروه پازل به قدری زیاد است که شخصیت‌های معروف زیادی که برخی از آنها خود نیز کمدین هستند مانند مهران غفوریان به تماشای آن نشسته‌اند.

قدمت اجرای گروه پازل در کیش حدود ۹ سال تا به امروز است؛ و این گروه موفق به دریافت ۱۴ لوح تقدیر از سازمان منطقه آزاد کیش شده است. به ادعای تهیه کنندگان این جنگ شبانه، مواردی چون سیلور من، لیزر شو، بین باکس، بلک لایت شو، الوایر شو، ایروبیک، مارول شو، ال ای دی و حلقه و چندین مورد دیگر اولین‌بار به وسیله این گروه و در جنگ شبانه پازل به اجرا در آمده اند.

از دیگر جنگ های شبانه کیش که بسیار پرطرفدار است؛ جنگ شبانه ستارگان کیش است. عاملی که این جنگ را به محبوبیت رسانده اجرایی فوق حرفه‌ای با تهیه کنندگی و بازی آقای اکبر اقبالی و برنامه‌ریزی بسیار دقیق و بی‌نظیر است. این جنگ شبانه هر روزه و به صورت مداوم به اجرا در می‎آید. هنرمندان معروف و شناخته شده‌ای که در این جنگ شبانه برای اجرا حضور دارند افراد زیادی را به تماشای جنگ شبانه ستارگان کیش ترغیب کرده‌اند.

از آن جایی که سالن‌های برگزاری این جنگ شبانه محبوب بسیار شلوغ و بزرگ با ظرفیت ۲۵۰ تا ۴۰۰ نفر است، به هیجان آن افزوده است. این جنگ در کشتی مجلل ایرانی، واقع در جنب بازار ونوس به اجرا در می‎آید. نکته قابل توجه در رابطه با جنگ شبانه ستارگان، قیمت مناسب آن به نسبت برنامه‌های متنوع و جذاب آن است؛ و همین مورد باعث افزایش متقاضیان آن به نسبت دیگر جنگ ها شده است.

می‎توانید بلیت جنگ های کیش را با تخفیف مناسب از اکثر هتل های کیش تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.