سافاری در کیش یعنی آخر هیجان و تفریح

سافاری در کیش
۴/۵ - (۱ امتیاز)
من در این مقاله شما را با سافاری در کیش آشنا می‌کنم. این قسمت از تفریحات ورزشی کیش عملا یکی از بهترین و هیجان انگیز‌ترین انواع تفریحات کیش است، که اگر با تور کیش بروید و سافاری را تجربه نکنید عملا در کیش تفریح نکرده‌اید.سافاری کیش یک سافاری مصنوعی است. یعنی در گوشه‌ای از کیش که هم زمین مناسب و هم فضای مناسب وجود داشت به صورت کاملا مهندسی شده تپه ماهورهایی برای سافاری به وجود آمده است مسیری به طول ۷ کیلومتر برای آن که در یک لندکروز بسیار خوب بنشینید و از روی تپه‌های مرتفعی که برای این کار ساخته شده است به پرواز درآیید.این شبه ورزش هیجان انگیز یکی از جاذبه‌های گردشگری کیش است که در کمتر شهری می‌توان مانند آن را پیدا کرد.

سافاری کیش کجاست؟

مجموعه پارس سافاری در گوشه غربی کیش واقع شده است. این قسمت از جزیره کاملا برعکس قسمت شرقی که مملو از ساختمان‌های بلند و سر به فلک کشیده است؛ منطقه‌ای بکر و باز است. شما باید از شمال فرودگاه وارد خیابان امام شوید و از آنجا به خیابان توسعه بپیچید. بعد از رد کرد ورودی شهرک صنعتی، منطقه سافاری دیده می‌شود.

سافاری در کیش

سافاری در کیش چه ویژگی‌هایی دارد

این تفریح خاص، که البته به هیچ عنوان آن را در یک کشور اروپایی نمی‌توانید پیدا کنید، در پیستی ۷ کیلومتری انجام می‌شود. از آنجایی که ورود ماشین‌های خارجی به کیش آزاد است و شما می‌توانید با قیمت واقعی و بدون گمرک سنگین، ماشینی مناسب را به کیش وارد کنید کیفیت سافاری در کیش نسبت به مابقی ایران بسیار بالاتر است. ماشین‌هایی که در این تفریح استفاده می‌شوند استهلاک بسیار بالایی دارند و اگر به درستی تعمیر نشوند، در میانه کار خراب شده و روز شما را کلا خراب می‌کنند.

تویوتا لندکروزهای بسیار مجهز برای این تفریح شما در کیش کاملا آماده‌اند. فقط خود را به سافاری پارس برسانید و البته غذای سنگین هم نخورده باشید. اما کار ما با این مجموعه تفریحی تمام نشده است. صبر کنید! سافاری پارس را می‌توان شهر بازی شنی کیش دانست. شما در این مجموعه فقط سوار ماشین‌های آفرود نمی‌شوید و لذت شما فقط با بالا و پایین پریدن از تپه‌های شنی کامل نمی‌شود.

تفریحات آفرود در کیش

تعداد بسیار زیادی از تفریحات آفرود در این مجموعه وجود دارد.

ATV سواری : یکی از این تفریحات سوار شدن بر موتورهای چهار چرخ یا ATV است. قدرتمندترین انواع این موتورها با حجم موتور ۲۵۰cc را می‌توانید در این مجموعه سوار شوید. با استفاده از این موتورها گاهی هیجانی به شما دست می‌دهد که از ماشین سواری آفرود هم بیشتر است.

بانجی شوتینگ: یک سوال. تا به حال شوت شدید؟ یا بهتر بپرسم، تا حالا کسی شوتتان کرده است؟ این تفریح که اسم آن کاملا برازنده کاری است که انجام می‌دهد، به این صورت است که، دوتا کش بسیار بلند و بزرگ را به شما می‌بندند و مانند بازی پرندگان خشمگین شما را شوت می‌کنند؛ به همین سادگی، البته اینجا خوک‌های سبزی وجود ندارد که شما به آنها برخورد کنید و آن آنها هم بگویند “های”. البته مانند تمام جوجه‌های “اَنگیری‌بِرد” جیغ می‌کشید، این را به شما قول می‌دهم.

بانجی شوتینگ بسیار ایمن است و امکان برخورد شما با زمین در آن صفر است. پس نگران شکستگی و خون‌ریزی نباشید. فقط حالش را ببرید. این تفریح مخصوص خانم‌ها به ویژه خانم‌های سبک وزن است.

سافاری در کیش

زوب بال: یکی دیگر از تجربه‌های خاص سافاری کیش، قل خورد است. بله قل خوردن از بالای تپه شنی. آن هم در یک توپ گنده. زوب بال یک توپ است که شما و حتی یک نفر دیگر درون آن جا می‌شوید. جدار بیرونی این توپ با آب پر می‌شود و همین قل خوردن شما را بسیار سریع‌تر می‌کند. خلاصه، داستان کدو قلقله زن را شنیدید، این اقتباسی بسیار جالب از این اثر ادبی است.

سافاری در کیش

دیگر تفریحات این مجموعه عبارت اند از :

  • کارتینگ
  • فوتبال حبابی
  • آفرود قدیمی یا شتر سواری ( که فقط سرعتش از آفرود جدید کم‌تر است)
  • ترامپولین
  • دکتر فیش اسپا
  • موتور باگی
  • هرم مومیایی
  • موتور دیریفت
  • پینت بال و ده‌ها تفریح دیگر

فقط یک نکته اگر ناراحتی قلبی دارید اینجا نروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.