رستوران کبابی البرز در کیش
کیش، بازارچه مهستان، پلاك 16
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :07644432461
  • موقعیت :کیش، بازارچه مهستان، پلاك 16
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران کبابی البرز در کیش

ما را تا انتهای این مطلب کیش بوک همراهی کنید تا با رستوران کبابی البرز کیش بیشتر آشنا شوید. کباب یک غذای سنتی در ایران محسوب می‌شود که هر کسی قادر به درست کردن آن نیست.

به همین خاطر بیشتر خانواده‌ها مجبورند که برای خوردن کباب به رستوران مراجعه کنند. در بیشتر رستوران‌های کشورمان این غذا به صورت پیش فرض سرو می‌شود. اما رستوران‌هایی که لقب کبابی دارند؛ به صورت تخصصی این غذا را طبخ و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. بنابراین طبیعی است که طعم کباب‌هایی که در رستوران‌های معمولی می‌خورید؛ با طعم کباب‌هایی که معمولا به صورت خوراک در کبابی‌ها سرو می‌شوند کمی متفاوت باشد. در واقع کبابی‌ها پاتوق کباب‌خورها هستند.

در میان رستوران های کیش یکی از کبابی‌های ساده و در عین حال باکیفیت جزیره کیش رستوران کبابی البرز است که در بازارچه مهستان واقع شده است. این رستوران به صورت آشپزخانه اداره می‌شود و زیاد جایی برای نشستن و خوردن غذا ندارد. در واقع کبابی البرز یک رستوران بیرون‌بر است که انواع غذاهای کبابی و اصیل ایرانی با بهترین کیفیت در آن طبخ می‌شود.

منوی رستوران

البته به غیر از منوی غذاهای کبابی این رستوران که شامل غذاهایی مانند چلو کباب کوبیده، چلو جوجه مخصوص، چلو کباب سلطانی، چلو کباب نگین‌دار، چلو کباب ترش، چلو کباب چنچه و چلو کباب بختیاری می‌شود؛ دو منوی جداگانه دیگر نیز در این رستوران وجود دارد؛ یکی برای وعده شام و دیگری حاوی غذاهای پرسنلی.

نکته جالب در مورد رستوران کبابی البرز این است که منوی شام این رستوران کاملا مجزاست و حاوی غذاهای بعضا سبکی مانند ماکارونی، سوسیس بندری، کتلت، همبرگر، آبگوشت، کوکو سیب زمینی و عدسی می‌باشد.

زرشک پلو با مرغ مخصوص این رستوران نیز معروف است. از تنوع غذایی آشپزخانه البرز که بگذریم نوبت به قیمت‌های این غذاها می‌رسد. خوشبختانه سطح قیمت‌های این رستوران بسیار پایین است و همین موضوع باعث می‌شود که تمام مسافرین و کیشوندان عزیز، با هر توان مالی که دارند؛ بتوانند به غذای ساده، سالم و ارزان دسترسی داشته باشند.

بنابراین اگر برای اقامت خود در جزیره کیش هتلی را انتخاب کرده‌اید که رستوران ندارد و یا غذاهای رستورانش به شدت گران است؛ می‌توانید با خرید غذا از کبابی البرز در هزینه‌های خورد و خوراک خود در طول سفر به این جزیره زیبا صرفه‌جویی کنید. در ضمن این نکته را نیز فراموش نکنید که رستوران کبابی البرز توسط یک خانم با سلیقه اداره می‌شود. به همین دلیل خیال‌تان بابت تمیزی غذاها و محیط رستوران راحت باشد.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران