اتاق فرار کیش

قیمت:

0 تومان

1%

0 تومان

نوع تفریح : متفرقه

روزهای سرویس دهی : 0

ساعات سرویس دهی : 0

تلفن هماهنگی : 00000000000

آدرس : کیش

امکانات

توضیحات:

اتاق فرار کیش تجربه ای متفاوت برای ماجراجویان

اتاق فرار کیش یا اسکیپ روم مجموعه ای بی نظیر برای کسانی است که به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند. اتاقی پیچیده با معماهایی خاص که حل معما تنها رمز خروج از اتاق می باشد. برای ورود به اتاق فرار باید بلیط ورودی آن را تهیه کنید. این تفریح هیجان انگیز مختص بزرگسالان است. در این اتاق باید به حل معمای به ظاهر ساده اما بشدت پیچیده بپردازید. فقط با حل معماست که می توانید از اتاق فرار کیش خارج شوید. بنابراین هیجانی غیرقابل وصف را به همراه دوستان خود تجربه خواهید کرد.

 

توضیحات تکمیلی

اتاق فرار کیش چیست؟

اتاق معما یا اتاق فرار یکی از تفریحاتی است که می توانید با دوستان خود آن را تجربه کنید. با خرید بلیط اتاق، دو تا پنج نفر به طور همزمان مجاز هستند تا به اتاق فرار داخل شوند. اتاق فرار کیش با نام گنجینه سرزمین گمشده، کاپیتان سالازار، و کشتی آرمادا یک اتاق معماست که در طی 2 ساعت باید تعداد زیادی از معما را حل کنید تا امکان خروج از اتاق را داشته باشید. اتاق فرار در سانس های ۱ ساعته از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر پذیرای ماجراجویان است.

معمای اتاق فرار بر اساس داستان دزدان دریایی قرن هفدهم طراحی شده است که با یافتن نقشه گنج کاپیتان سالازار موفق به دریافت کلید اتاق می شوید. پس لازم است تا جایی که می توانید از زمان استفاد کرده و به حل معما بپردازید! برای استفاده از این اتاق مهیج و خاطره انگیز می توانید با خرید بلیط کیش به این جزیره زیبا سفر کنید و از تفریحات متنوع آن لذت ببرید. انواع تفریحات ورزشی، تفریحات آبی، بازدید از مناطق گردشگری کیش و تور گشت دور جزیره تنها بخشی از تفریحات کیش است اما اگر به این جزیره سفر می کنید، حتما تفریح متفاوت تاق فرار را تجربه کنید.

در این اتاق حس هیجان و کنجکاوی شما تحریک شده و با استفاده از هوش و ذکاوت خود موفق به حل معماهای پیچیده می شوید.

قوانین اتاق فرار کیش

  • مدت زمان بازی ۱ ساعت است که در سانس های مختلفی برگزاری می شود.
  • مشتاقان باید حداقل ۱۵ دقیقه قبل از ورود به اتاق برای توضیحات در محل حاضر شوند.
  • گروه ها می توانند بین 3 تا 6 نفر باشند.
  • همراه داشتن بلیط برای ورود به اتاق فرار کیش الزامی است.
  • هر بلیط مختص یک نفر می باشد.

 

تفریحات مرتبط


نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این تفریح به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش هزینه به لذت :

تفریح و خوشگذرانی :

تنوع و کیفیت امکانات :

وضعیت بهداشتی :