کشتی تفریحی تارا دریا

قیمت:

265000 تومان

1%

262,350 تومان

نوع تفریح : تفریحات آبی

روزهای سرویس دهی : 0

ساعات سرویس دهی : 0

تلفن هماهنگی : 00000000000

آدرس : کیش

امکانات

توضیحات:

تفریحات دریایی کیش متنوع و جذابند، از جمله این تفریحات می توان کشتی های دریایی را نام برد. یکی از کشتی های زیبای جزیره، کشتی تفریحی تارا است. این کشتی زیبا در دو سانس ظهر و عصر به گردشگران خدمات ارائه می دهد و هر سانس این کشتی دو ساعت زمان می برد.

کشتی تارا هم یکی دیگر از کشتی های زیبای کیش است که سانس های این کشتی از عصر تا نیمه شب برقرار است و به گردشگران خدمات می دهد. زمان هر سانس 2 ساعت و محل حرکت کشتی تارا از بندرگاه کیش است.

 

توضیحات تکمیلی

معرفی کشتی تارا

جزیره کیش با داشتن آب های نیلگون یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی در کشورمان است. هرساله گردشگران زیادی وارد جزیره کیش می شوند و تفریحات دریایی کیش یکی از دلایل سفر به این جزیره ی زیباست. کشتی تارا یکی از تفریحات کیش است که نوعی گشت دریایی به شمار می آید و طرفداران طرفداران خاص خودش را دارد.

این تفریح با ارائه امکانات متنوع در جزیره نامی درخشان از خود به جای گذاشته است و می تواند خاطره ای به یادماندنی از کیش را برایتان به ارمغان داشته باشد. با حضور در این کشتی یک گشت دریایی ویژه را تجربه خواهید کرد و در عین حال با صرف غذا و گوش دادن به موسیقی زنده در کنار عزیزانتان لحظات خوشی را خواهید داشت. در کشتی تارا هنرمندان به نامی هنرنمایی می کنند از جمله علیرضا حقانی ، علیرضا مهدوی و عدنان.

در نهایت گفتنی است که سانس روزانه کشتی تارا را چک کنید چون برخی مواقع ممکن است که تارا فقط در دو سانس شبانه فعال باشد و شروع این سانس ها هم معمولا از 9 شب می باشد.

خدمات و امکانات کشتی تارا

  • ساعت سانس های کشتی تارا :
  • سانس اول: 15 تا 17
  • سانس دوم: 20 تا 22
  • سانس سوم: 22:30 تا 00:30 بامداد
  • محل سوار شدن به کشتی: بندرگاه کیش است و نیم ساعت قبل از حرکت در محل بندرگاه حاضر شوید.
  • مدت زمان گشت با کشتی تارا 2 ساعت است، گشت دریایی به همراه پذیرایی رایگان هر بلیط ویژه یک نفر می باشد و مبلغ پرداختی نهایی است و در کشتی مبلغ دیگری نباید پرداخت کنید.
  • برای کودکان بالای 4 سال تهیه بلیط ضروری است.
  • در صورت کنسلی بخاطر نامناسب بودن شرایط جوی،کل مبلغ مسترد می شود.

بعد از شیوع کرونا، تفریحات جزیره با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و به همراه داشتن ماسک برای هر میهمان الزامیست.

تفریحات مرتبط


نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این تفریح به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش هزینه به لذت :

تفریح و خوشگذرانی :

تنوع و کیفیت امکانات :

وضعیت بهداشتی :