اسنورکلینگ در کیش

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-4
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :تفریحات آبی کیش
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : 10:00 صبح الی 4 عصر

معرفی اسنورکلینگ در کیش

اسنورکلینگ یکی از تفریحات ورزشی کیش است که سالانه گردشگران زیادی را مشتاق می کند تا به قصد تفریح و سرگرمی به کیش سفر کنند. این ورزش تفریحی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده است، به طوری که آبهای کیش بهترین مکان برای انجام اسنورکلینگ می باشد.

معرفی اسنورکلینگ

در کیش در حال حاضر بسیاری از کشورهای مناطق استوایی که آبهای کم عمق و زلال دارند، اسنورکلینگ را به عنوان یکی از بهترین تفریحات آبی به مسافران و علاقه مندان ارائه می دهند. در اسنورکلینگ می توانید از نزدیک با حیات جانوران و گیاهان دریایی آشنا شوید.
هر چند بعضی از افراد اسنورکلینگ را با غواصی اشتباه می گیرند اما این دو با یکدیگر متفاوت هستند. در غواصی با استفاده از لباس مخصوص و کپسول اکسیژن می توانید ساعتها در عمق آب گردش کنید. اما در اسنورکلینگ نیازی به کپسول اکسیژن نیست و امکان آمدن به سطح آب را دارید.

بنابراین هوای مورد نیاز خود را از طریق لوله ای که یک سر آن بیرون از آب است، تامین می کنید. جزیره زیبای کیش از مکان هایی است که در آن تفریحات آبی زیادی مانند اسنورکلینگ، غواصی، جت اسکی، شاتل و پاراسل انجام می شود. بنابراین در ادامه بیشتر با اسنورکلینگ در کیش آشنا می شویم.

آموزش اسنورکلینگ در کیش

اگر به کیش سفر می کنید، حتما سعی کنید تا یک بار هم که شده اسنورکلینگ را تجربه کنید، چرا که برای این ورزش جذاب و هیجان انگیز نیاز به آموزش خاصی نیست. بلکه تنها باید شناگر ماهری باشید!
نفس کشیدن از طریق لوله تنفسی نیز کار سختی نیست و به راحتی می توانید آن را انجام دهید. هرچند بهتر است برای اولین بار از یک راهنما و یا مربی بخواهید تا به شما آموزش اولیه را بدهد. معمولا طول زمان اسنورکلینگ در کیش یک ساعته است و می توانید از تماشای دنیای زیر آب لذت ببرید.

بدون شک اسنورکلینگ یکی از بهترین تفریحات آبی جزیره زیبای کیش است که سفر به کیش را برای همیشه خاطره انگیز می کند.

لوازم مورد نیاز در اسنورکلینگ

مهمترین وسیله ای که برای اسنورکلینگ در کیش لازم است،‌ لوله مخصوص اسنورکلینگ است. این لوله ۳۰ سانتیمتر طول و ۱.۵ تا ۲.۵ سانتیمتر قطر دارد که به شکل L و یا J می باشد. این لوله منعطف بوده و یک سر آن در دهان و سر دیگر آن در بیرون آب قرار می گیرد.
به همین جهت اسنوکلرها هوای مورد نیازشان را از سطح آب می گیرند. یک ماسک و عینک مخصوص نیز از لوازم اصلی این ورزش است تا به راحتی بتوانید به راحتی سطح زیر آب و حیات جانوری آن را مشاهده کنید.

شرایط اسنورکلینگ

  • ساعت پذیرش آزاد، از ساعت 10:00 صبح الی 4 عصر
  • مدت زمان تفریح 1 ساعت قابل استفاده برای افراد بالای 6 سال، آقایان و بانوان به صورت همزمان
  • مبلغ نهایی است و مبلغ دیگری از شما اخذ نخواهد شد.

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
0
تومان
همین حالا رزرو کن
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی