اجاره اینفینیتی FX35 در کیش

برند: نیسان

مدل: اجاره اینفینیتی FX35 در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

در عین حال که اجاره ماشین ارزان در کیش طرفداران خاص خودش را دارد، اجاره خودروهای لوکس و لاکچری نیز مورد استقبال قشر دیگری از جامعه است. در میان خودروهای لوکس می توان گفت که اینفینیتی جزو خانواده نیسان هستند اما از وقتی که ثروتمند شده و زندگی لاکچری را شروع کرده است دیگر نام خانوادگی نیسان را در شان خود ندانسته و با انتخاب فامیلی جدید، خود را تافته‌ای جدابافته می‌دانند.

اینفینیتی FX35 یکی از شاسی‌بلندهای معروف این شرکت است، کد FX که در واقع نسل دوم از این سری محسوب می‌شود. انتظار می رود اگر در مناطقی غیر از مناطق آزاد تجاری زندگی می‌کنید برخورد چندانی با این خودرو نداشته باشید ولی در هر صورت FX در تعداد اندک به کشورمان راه یافته و  ملاقاتی کوتاه با این محصول خوش ساخت و لوکس، خالی از لطف نخواهد بود.

نسل دوم اینفینیتی FX است که از سال ۲۰۰۸ میلادی راهی بازار شده؛این خودرو مجهز به پیشرانه‌ای V6 به حجم ۳.۵ لیتر و با قدرت ۳۰۷ اسب‌بخار در ۶۸۰۰rpm و گشتاور ۳۵۵ نویتن‌متر در ۴۸۰۰rpm است.

جالب توجه است که شتاب صفر تا صد این خودرو کمتر از 6 دهم ثانیه و حداکثر سرعتش بصورت الکترونیکی در ۲۵۰ کیلومتر برساعت محدود شده است.  حجم محفظه بار این شاسی‌بلند لوکس ۷۰۲ لیتر بوده اما با تاشدن صندلی‌های ردیف دوم این میزان تاحدود ۱۷۵۵ لیتر افزایش می‌یابد.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :