اجاره ماشین مزدا 3 در کیش

برند: مزدا

مدل: اجاره ماشین مزدا 3 در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


قیمت پایه

نام ارائه دهنده

امتیاز ارائه دهنده

رزرو

default

مزدا 3 سفید

قیمت:

800,000 تومان

ارائه دهنده:

کیش بوک - میلاد رضاخواه

ماشین مزدا 3 یکی از محبوب ترین ساخته های مزدا در سر تا سر دنیا است که دلیل آن می تواند کیفیت خوب خودرو، طراحی جذاب و سواری کاملا لذت بخش آن نامید. این خودرو در ایران در 3 سال اول تولید توانست فروش خوب و ویژه ای را تجربه کند ولی با وجود تحریم ها و افزایش پله پله قیمت مزدا و همچنین بالا رفتن قیمت لوازم یدکی و کمبود آن خرید و فروش این خودرو کاهش داشت و بالطبع ارزش خرید آن هم با افت روبرو گشت.

شما در صورتیکه قصد اجاره خودرو کیش را دارید، مزدا 3 یکی از ماشین های ارزان و مناسب برای اجاره در کیش است.

مزدا 3 با نام مزدا 3 جدید یا مزدا 3 نیو به دست مشتریان ایرانی رسید ؛ گفتنی است که نسل دوم این خودرو در دو نوع هاچبک در 2 تیپ و سدان با 3 تیپ وارد بازار شد و تفاوت این ماشین ها در سطح آپشن است و در بخش فنی همه مدل های مزدا 3 مجهز به یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری و گیربکس 5 سرعته اتوماتیک بودند که 3 سال از شروع تولید این خودرو سپری شده بود که گروه بهمن تصمیم گرفت تا قوای محرکه متفاوتی را در کنار این پیشرانه برای این ماشین عرضه کند و همین موضوع باعث شد تا به تعداد نسبتا محدودی هم این خودرو مجهز به گیربکس منوال 5 سرعته و پیشرانه 1.6 لیتری تولید شود که عرضه بی سر و صدا آن باعث شد تا مزدا 3 دنده دستی فروش بسیار محدودی داشته باشد.

این خودرو یکی از شناخته شده ترین و پر فروش ترین ماشین های مزدا در جهان است. از این رو نسل 3 این خودرو، نه تنها به عنوان نسل دوم بلکه باید ادامه دهنده نسل پیشین باشد.

در کشور ما نیز با توجه به پیش زمینه ی خوب مزدا 323 و بعد از نسل اول و دوم، این خودرو با نام نیو مزدا به موفقیت بسیار خوبی دست یافت. مزدا 3 جدید در سال 1389 توسط گروه بهمن در 2 نوع سدان و هاچبک و در تیپ های 1 و 3 عرضه شد. در سال 1391 تولید تیپ های 1 و 3 مزدا و  اتاق هاچبک متوقف شد و تیپ 3 فیس لیفت تنها کمی پس از عرضه در بازار جهانی در ایران نیز عرضه شد.

این خودرو تا سال 1398 در خط تولید گروه بهمن قرار داشت و به صورت مونتاژی عرضه شد اما هنوز از نسل سوم آن برای بازار داخل کشور خبری نیست، در حالی که از عرضه ی آن در بازار های جهانی بیش از 5 سال می گذرد.

در نهایت لازم به ذکر است که این خودرو به عنوان خودرویی با کیفیت، پر شتاب، فرمان پذیر با امکاناتی مناسب و ایمنی بالا طرفداران زیادی دارد و خودروی مهمی در بازار خودورهای کلاس C-Segment می باشد.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :