اجاره پورشه در کیش

لیست همه ارائه دهندگان
پورشهپورشه
اجاره پورشه در کیش

امتیاز های مدل

طراحی داخل خودرو
راحتی رانندگی
فضا داخل و راحتی سرنشین
سلامت موتوری و ظاهری خودرو

ارائه دهندگان این خودرو

ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

اجاره پورشه در جزیره کیش

رانندگی با پورشه رویایی نیست که به واقعیت تبدیل نشود و آرزویش در دلتان بماند ؛ در جزیره زیبای کیش شرکت های رنت کار بسیاری هستند که انواع و اقسام ماشین های لوکس و گران را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. به نوعی که اجاره پورشه در کیش هم رایج بوده و با توجه به قیمت های متفاوت به نسبت دیگر خودروها امکان پذیر است.
پورشه از ماشین های مدرن و لوکسی است که طرفداران زیادی دارد و عاشقان ماشین را به سمت خود جذب می کند. به این صورت که افراد زیادی برای سواری گرفتن از این خودروی لوکس حاضر هستند برای یک روز هم که شده هزینه کنند و سفر به کیش داشته باشند. به همین دلیل پورشه در اجاره خودرو کیش عاشقان بسیاری دارد و توسط افراد زیادی روزانه رنت می شود.

رانندگی با خودرو پورشه در کیش

پورشه از خودروهای لوکس و گران قیمت کشور آلمان در جزیره کیش است و ساخت آن توسط شرکت هلدینگ خودروسازی آلمان با تمرکز بر ساخت خودروهای اسپورت بوده و در مدل های مختلف باکستر، ماکان و پانامرا به جهان ارائه شده است. پانامرا از مدل های محبوب این خودرو گران محسوب می شود ؛ پورشه پانامرا در سال 2010 وارد ایران شده و طرفدارانش را جذب کرده است.

موتور پر قدرت ۴/۸ لیتری آن قدرتی معادل ۴۹۳ اسب بخار ایجاد می کند . شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۴/۲ ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت است. طراحی داخلی این اتومبیل هم حس پرواز را به سرنشینان القا می کند. پس اگر هوس کردید چند روزی با این ماشین گران قیمت به ماشین سواری در کیش مشغول شوید پیشنهاد می کنیم در سفر به کیش ، این خودرو هیجان انگیز را از یک شرکت رنت کار اجاره کنید و لذت ببرید.

اجاره پورشه در کیش با توجه به مدل خودرو ، قیمت های متفاوتی داشته و روزانه انجام می شود. باکستر نیوفیس خودروی رودستر موتور وسط جزو خاص ترین خودروی آلمان است که در جزیره کیش نیز تردد می کند. پورشه ماکان هم با حجم موتور ۲ لیتری اجازه ورود به ایران را بعد از قانون ممنوعیت ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی به دست آورد ؛ لازم به ذکر است که مدل های دیگر این ماشین آلمانی ، از حجمی به مراتب بالاتر از این مقدار برخوردارند.
برای اجاره پورشه در کیش درنگ نکنید و با رزرو هتل و شرکت در تور کیش ، یکی از این خودروهای رویایی را برای یک یا دو روز رزرو کنید. پورشه توانایی بی نظیری دارد و شتاب آن از صفر تا 96 کیلومتر ، رکورد 2.9 ثانیه ای را ثبت کرده است.

مشخصات فنی پورشه

در سال ۱۹۵۱ این کمپانی تصمیم گرفت اولین خودروهای اسپورت خود را تولید کند، خودروهایی که در مسابقه‌های اتومبیل ‌رانی موفقیت ‌های چشمگیری به ‌دست آورند و به سرعت به رقیبی سرسخت در این مسابقه‌ها تبدیل شدند.
طراحی خودروهای اسپرت، پورشه را در مسیر موفقیت پیش از پیش قرارداد، گویا پورشه از ابتدا برای شرکت در مسابقه‌های اتومبیل رانی طراحی شده بود. از دهه ۱۹۷۰ به بعد بود که تولیدات این کمپانی پیشرفته‌تر شد و با تغییراتی که در ساختار این شرکت به وجود آمد، از یک شرکت با مالکیت خصوصی به شرکتی با مالکیت عمومی تبدیل شد و تصمیمات جدید که بر مبنای تفکرات هیئت‌ مدیره بود، باعث محبوبیت و موفقیت این برند شد. دهه ۱۹۸۰ را باید دهه جهش پورشه در زمینه فناوری دانست که برای اولین بار از فناوری چهار دیفرانسیل بهره بود و در اوایل دهه ۱۹۹۰ به اولین شرکت خودروسازی تبدیل شد که برای تمام مدل‌هایش از کیسه هوا برای راننده و سرنشینان استفاده کرد.

از بزرگترین تصمیمات این شرکت در قرن بیست‌ویکم را می‌توان تولید ماشین‌های شاسی بلند دانست. ماشین‌های اسپرت پورشه با درنظر گرفتن طراحی مدل موتور به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از خودروهای اسپرت با موتور تخت، خودروهای اسپرت با موتور خطی و خودروهای اسپرت با موتور وی شکل، که همگی از قدرتمندترین ماشین ‌های اسپرت پورشه هستند.

ماشین های SUV که تولید آن ها از ابتدای سال های ۲۰۰۰ میلادی آغاز شد و از موفق ‌ترین مدل ‌های آن را پورشه پانامرا نام برد که در سال ۲۰۰۹ از آن رونمایی شد. پانامرا از مدل های محبوب این خودرو گران محسوب می شود ؛ پورشه پانامرا در سال 2010 وارد ایران شده و طرفدارانش را جذب کرده است. موتور پر قدرت ۴/۸ لیتری آن قدرتی معادل ۴۹۳ اسب بخار ایجاد می کند . شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۴/۲ ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت است.

طراحی داخلی این اتومبیل هم حس پرواز را به سرنشینان القا می کند. پس اگر هوس کردید چند روزی با این ماشین گران قیمت به ماشین سواری در کیش مشغول شوید پیشنهاد می کنیم در سفر به کیش ، این خودرو هیجان انگیز را از یک شرکت رنت کار اجاره کنید و لذت ببرید. بدون شک امروزه پورشه را می‌توان شرکتی موفق در عرصه سرعت و شتاب در جهان دانست که علاوه بر تولید خودروهای لوکس، گران‌قیمت و بزرگ خودروهای اسپورت بسیار موفقی نیز تولید کرده است.

یکی از نکاتی که باید به آن دقت کنید این است که شما با اجاره پورشه امکان ویراژ دادن در خیابان ها و جاده های جزیره کیش را نخواهید داشت و موظف هستید به قوانین راهنمایی رانندگی کیش احترام بگذارید و با سرعت مجاز رانندگی کنید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این خودرو

طراحی داخل خودرو
راحتی رانندگی
فضا داخل و راحتی سرنشین
سلامت موتوری و ظاهری خودرو