قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده از وب‌سایت کیش بوک و سرویس‌های زیرمجموعه آن

  • محتوای موجود در وب‌سایت کیش بوک، با استفاده از منابع محتوایی گوناگون و تجربه شخصی نویسندگان تهیه می‌شود. از این رو حق مالکیت مادی و معنوی آن، متعلق به مجموعه کیش بوک بوده؛ و استفاده از آن به هر صورت، تنها با لینک به منبع مجاز است. همچنین در نسخه‌هایی چاپی و هرجایی که امکان ایجاد لینک به منبع نیست؛ دریافت اجازه کتبی از مجموعه کیش بوک ضرورت دارد.
  • محتوای موجود در وب‌سایت کیش بوک، بنابر تجربه و برداشت شخصی نویسنده نوشته شده است؛ در نتیجه مجموعه کیش بوک، تعهدی مبنی بر درستی تمامی محتوای موجود در وب‌سایت ندارد.
  • کیش بوک هیچ‌گونه خدمت و کالایی را در محتوای اصلی خود تبلیغ نمی‌کند؛ و همه موارد تنها به عنوان توصیه و تجربه سفر مطرح می‌شود. در نتیجه مسئولیتی در قبال انتخاب‌های مخاطبان در زمینه سفر به کیش ندارد.
  • کیش بوک این حق را برای خود محفوظ می‌دارد؛ که محتوای صفحه "شرایط و قوانین استفاده" را در هر زمانی تغییر دهد. از این رو بررسی این صفحه بر عهده مخاطبان خواهد بود.
  • کیش بوک تضمین می‌کند که از اطلاعات تماس مخاطبان خود، از جمله شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی، تنها برای ارسال پیام‌های این مجموعه استفاده کرده؛ و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد.

تور کیش بهترین پیشنهاد برای تجربه سفری متفاوت است. با کیش بوک به این سفر متفاوت، رنگ و بویی جذاب، دلنشین و خاطره‌انگیز ببخشید.

یکی از جاذبه‌های مهم سفر به کیش، اجاره خودروهای لوکس در این جزیره است. تمام اطلاعات لازم و مهم را در این زمینه با شما در میان گذاشته‌ایم.

اگر قصد رزرو هتل در کیش را دارید؛ پیش از هر چیز، نکات موجود در این صفحه را بخوانید. ما در کیش بوک، مهم‌ترین موارد را برای رزور هتل مناسب مطرح کرده‌ایم.

پیش از سفر به کیش برای روزهای سفر خود برنامه‌ریزی کنید. کیش بوک فهرست دقیقی از برترین جاذبه‌های گردشگری کیش را گرد هم آورده است.

از مهم‌ترین تفریحات کیش، بازارگردی و خرید است. اگر می‌خواهید با بهترین مراکز خرید کیش آشنا شوید؛ مطالعه این صفحه را از دست ندهید. 

کیش با سواحل زیبا و تفریحات آبی بی‌نظیرش شناخته می‌شود. در این صفحه بهترین پیشنهادات را برای شما مطرح کرده‌ایم.

اگر ترجیح می‌دهید بجای هتل، یک خانه یا سوئیت را در کیش اجاره کنید؛ در این صفحه یک راهنمای کامل برای اجاره سوئیت در کیش در اختیار شماست.

علاقمندان به فرهنگ و تاریخ، در صورت آشنایی با جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی کیش، لذتی تازه و متفاوت را از سفر به جزیره کیش کشف خواهند کرد.