سایت پرندگان کیش ، آماده پرواز با عجیب‌ترین پرندهای دنیا باشید

سایت پرندگان کیش

سایت پرندگان کیش یکی از جاهایی است که اگر آدم اهل دلی باشید، حتما سری به آنجا می‌زنید؛ زیرا دیدن پرندگان رنگارنگ یکی از بهترین اتفاقاتی است که در کیش برای شما می‌افتد. در این مقاله با ویژگی‌های خاص سایت پرندگان کیش یا باغ پرندگان کیش آشنا می‌شوید. این قسمت از دیدنی های کیش شاید برای کسانی که بچه داشته باشند از همه مهم‌تر باشد چرایش را در ادامه مقاله بخوانید.

اول از همه بگذارید از این بگوییم که، چگونه می‌توان به باغ پرندگان رسید.

سایت پرندگان کیش کجاست

مجموعه دلفیناریوم و باغ پرندگان در ابتدای جاده جهان هستند در قوس جنوب شرقی جزیره کیش و دقیقا در گوشه شرقی این باغ زیبا وجود دارد برای رسیدن به این باغ باید از اتوبان خلیج فارس رو به جنوب شرق بروید از خروجی خیابان حافظ به سمت جاده جهان بروید اما این بهترین راه رسیدن به باغ نیست.

سایت پرندگان کیش

هر یک از دیدنی‌های که در ساحل شرقی کیش است را باید با دوچرخه و یا پیاده دید. نوار ساحل شرقی تماما جاده دوچرخه دارد و با استفاده از یک دوچرخه، از کرانه خلیج فارس می‌توانید مسیری بسیار دوست داشتنی را در پیش بگیرید و سه چهارم دیدنی‌های کیش را ببینید.

سایت پرندگان کیش

ویژگی باغ پرندگان کیش چیست

اما ویژگی باغ پرندگان که قولش را داده بودم. این پارک مخصوص کسانی است که بچه دارند همان طور که در نقشه‌ها هم می بینید این پارک در مجموعه دلفیناریوم ساخته شده است. پس وقت آن رسیده که علاوه بر دیدن دلفیناریوم که یکی از بهترین‌های خاورمیانه است در این پارک با پرندگان رنگارنگ آن آشنا شوید.

سفر به کیش یک پیک‌نیک بزرگ است. فکر کنید که عملا شما به مدت یک هفته به کیش رفتهاید، هر روزتان با بساط انداختن و نهار خوردن توأم می‌شود و شما با استفاده از این پارک‌ها و باغ‌های فوق‌العاده زیبای کیش به پیک‌نیک می‌گذرانید.

سایت پرندگان کیش مملو از پرندگان عجیب است. در مرحله اول شما در میان پرواز ۴۰۰۰ کبوتر خود را می‌یابید که عاشق این هستند که از دست شما غذا بخورند. اگر دوست دارید بچه‌های شما رشد فکری مناسبی داشته باشند حتما مقداری کیک و دانه داشته باشید که بچه‌هایتان به کبوتر‌ها بدهند و با آنها ارتباط برقرار کنند. البته بعضی اوقات کبوتر‌ها سر دانه و غذایی که شما به آنها می‌دهید دعوا می‌کنند و شلوغ می‌کنند.

عصرهای خنک‌تر کیش بهترین زمانی است که باید به این باغ زیبا رفت. زیر تمام پرندگان بعد از ساعت ۱۰ به لانه‌های خود می‌خزند تا از آتش هوا در امان باشند، آنهایی هم که بیرون‌اند چندان حال ندارند.

اما جذاب‌ترین پرنده‌های این باغ زیبا یکی توکان است که من خودم تا این زمان در ایران ندیده بودم. پرنده‌ای بسیار زیبا با منقاری بسیار بزرگ دلیل این که این پرنده در باغ پرندگان‌های دیگر نیست این است که توکان پرنده‌ای است برای مناطق استوایی و هوای دیگر جا‌های ایران برای او سرد است.

سایت پرندگان کیش

بعد از توکان طاووس سفید هم یکی از زیباترین جلوه‌های طبیعت بود که در برابر تماشاچی‌هایش پر می‌گشود و دلبری می‌کرد. من که در سفر به دور کیشم چند ساعتی را در میان پرنده‌های سایت پرندگان کیش گذراندم، شما این کار بکنید. خیلی جالب است.

اگر این مطلب رو دوست داشتید به دوستانتان معرفی کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

نظرات و نقد بررسی

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 2779

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید