خانه کودک کیش در مجموعه پارس سافاری

اشتراک گذاری این مطلب در :

Share on facebook
Share on linkedin
Share on telegram
Share on twitter
Share on whatsapp
خانه کودک کیش

زمانی که تمامی تفریح‌های بزرگسالان در یک مجموعه جمع می‌شود، در حق نوگلان زندگی‌مان ظلم کرده‌ایم. برای ماندگار کردن خاطرات سفرمان به کیش بهتر است از قبل برنامه ریزی داشته باشیم. شرایط تمامی افراد همسفران خود را درک کنیم و بدانیم هر کداممان حق داریم که از این سفر لذت ببریم. وجود خانه کودک کیش فضای مثبتی برای تفریح فرزندان شما ایجاد کرده است.

خانه کودک آفتابگردان کیش در مجموعه پارس سافاری قرار دارد. برای رسیدن به این مکان تفریحی باید به سمت بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز 3 صنعتی بروید. این مجموعه آن‌قدر بزرگ است که هر بازی پر هیجانی را در آن می‌توانید تجربه کنید. پینت بال، شتر سواری، موتور سواری، عینک واقعیت مجازی، تونل وحشت، بانجی شوتینگ، دارت، فوتبال دستی و … همگی تفریح‌های هیجان‌انگیزی هستند که می‌توانند تا همیشه در ذهنتان بماند. اما شرایط سنی همه این تفریحات برای افراد بزرگسال است. حتما از خود می‌پرسید پس کودکان در سفر کیش در این فرصت چگونه خود را سرگرم کنند تا به آن‌ها هم خوش بگذرد؟ کودکان شما که نمی‌توانند از این وسیله‌ها استفاده کنند. بنابراین وجود فضایی که برای روحیه آنان مناسب باشد، ضروری است.

البته اکثر بازی‌های این مجموعه به صورت تک نفره قابل استفاده است. بنابراین پدر و مادر به نوبت می‌توانند مشغول تفریح شوند و در هر نوبت یکی از آن‌ها مراقب کودک خود باشد. اما برخی دیگر از بازی‌ها به صورت دونفره هم امکان استفاده را دارد. در این لحظه ترجیح می‌دهید برای راحت کردن خیال خودتان هم شده فکری سنجیده بکنید.

اهمیت وجود یک خانه کودک در این فضا

صبر و تحمل کودکان طبیعتا کمتر از بزرگسالان است. به همین دلیل اولین احساس خستگی خود را بیان می‌کنند. قاعدتا وقتی بخواهید با کودک خود به سفری بروید حتما برای تفریح او هم فکری خواهید داشت. سفر خانوادگی یعنی همین. یعنی به تک تک همسفران شما خوش بگذرد و برنامه ریزی شما به گونه‌ای باشد که سفر برای همه سنین خاطره انگیز شود.

زمانی که تصمیم به ساخت چنین مجموعه‌ای در کیش داشتند به ساخت یک خانه کودک هم در این مجموعه فکر کردند. مهم‌ترین نکته مثبت خانه کودک کیش، این بود که به صورت همزمان هم کودک و هم پدر و مادر آن می‌توانند تفریح مناسب سن خود داشته باشند.

نام این مجموعه برای کودکان شما در پارس سافاری کیش، خانه کودک آفتابگردان کیش است. این خانه کودک برای حضور شما مکان امنی است تا شما با خیال راحت یک روز بیادماندنی برای خود بسازید. وجود مربیان با تجربه و آشنا با روحیات کودکان متفاوت این اطمینان را به شما می‌دهد که کودک خود را برای دقایق یا ساعاتی به دست آنان بسپارید.

سرگرم شدن کودکان شما در محیطی امن

در خانه کودک آفتابگردان کیش، مربیان با تجربه با توجه به سن و روحیه کودک شما، او را سرگرم بازی‌های متنوع می‌کند. بعد از کلی بازی و خنده او را به نقاشی روی صورت دعوت می‌کنند. اما چیزی که برای خانه‌های کوچک مهم است، موضوع امن بودن فضای آن است. این که از چه وسایلی برای سرگرم کردن کودک و بازی با آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین برای ورود و خروج افراد باید فردی به عنوان نگهبان وجود داشته باشد که از ورود افراد به داخل محوطه جلوگیری کند و مراقب فرزندان ما باشد که آن‌ها هم برای بازیگوشی به بیرون از خانه کودک نروند.

در خانه کودک کیش همواره مربیان مهربان بر بازی و رفتار همه کودکان نظارت دارند، که مبادا دست به بازی‌های خطرناک نزنند. ممکن است کوردکان به دلیل قدرت تخیل خود و بر اثر نا آگاهی کاری را انجام دهند که به خودشان یا دیگری آسیب بزنند. زمانی که فرزند شما در چنین فضاهایی به امانت گذاشته می‌شود، به طور موقت زیر نظر مربیان آشنا به روان خردسالان قرار می‌گیرند. بنابراین باید به خوبی بداند که در مواقعی که کودک کارهای خطرناک انجام می‌دهد چه رفتاری از خود نشان دهد که کودک رفتار بدتری مانند لجبازی پاسخ ندهد.

در این خانه کودک سعی شده لحظات خوبی برای فرزند شما سپری شود، وقتی که بعد از تفریحات خود به پیش کودک خود روانه خانه کودک آفتابگردان می‌شوید، توقع دارید کودک خود را با روحیه شاد ببینید.

0 0 vote
Article Rating

تور کیش بهترین پیشنهاد برای تجربه سفری متفاوت است. با کیش بوک به این سفر متفاوت، رنگ و بویی جذاب، دلنشین و خاطره‌انگیز ببخشید.

یکی از جاذبه‌های مهم سفر به کیش، اجاره خودروهای لوکس در این جزیره است. تمام اطلاعات لازم و مهم را در این زمینه با شما در میان گذاشته‌ایم.

اگر قصد رزرو هتل در کیش را دارید؛ پیش از هر چیز، نکات موجود در این صفحه را بخوانید. ما در کیش بوک، مهم‌ترین موارد را برای رزور هتل مناسب مطرح کرده‌ایم.

اگر ترجیح می‌دهید بجای هتل، یک خانه یا سوئیت را در کیش اجاره کنید؛ در این صفحه یک راهنمای کامل برای اجاره سوئیت در کیش در اختیار شماست.

اگر این مقاله را پسندیدید لطفا امتیاز بدهید

هنگامه شیرازیان

هنگامه شیرازیان

نوشتن مقالات سفر برای من فقط تایپ چند پاراگراف نیست! مسافر کلمه به کلمه آن می‌شوم و سعی می‌کنم تصویر واضحی برایتان بسازم. در وب سایت کیش بوک به شما کمک می‌کنم سفرتان را با آگاهی آغاز کنید.
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

پیش از سفر به کیش برای روزهای سفر خود برنامه‌ریزی کنید. کیش بوک فهرست دقیقی از برترین جاذبه‌های گردشگری کیش را گرد هم آورده است.

از مهم‌ترین تفریحات کیش، بازارگردی و خرید است. اگر می‌خواهید با بهترین مراکز خرید کیش آشنا شوید؛ مطالعه این صفحه را از دست ندهید. 

کیش با سواحل زیبا و تفریحات آبی بی‌نظیرش شناخته می‌شود. در این صفحه بهترین پیشنهادات را برای شما مطرح کرده‌ایم.

علاقمندان به فرهنگ و تاریخ، در صورت آشنایی با جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی کیش، لذتی تازه و متفاوت را از سفر به جزیره کیش کشف خواهند کرد.

نوشته های مرتبط